ÖDÜNSÜZ TEST TASASIZ SATIŞ

Uzmanlarla Ortak Çözüm Arama

ESİM uzmanları, dünyanın sayılı test ve belgelendirme kuruluşları tarafından aldıkları eğitim hizmetleri ile kendi alanlarının en iyileri arasında olduklarını kanıtlamışlardır. ESİM, kendi uzmanları ile firmanızın teknik personelinin birlikte çalısarak daha saglıklı sonuçlar üretebilecekleri ortak çözüm arama olanakları da sunmaktadır.

Başarılı Ürünler Dünyasına Açılan Kapınız

ESIM, ürünlerinizin ve firmanızın marka degerini ve pazarlama itibarını yücelten bir ortak olarak sizinle yolun en zorlu kısmını birlikte yürümek, engelleri birlikte asmak, kusursuz sonuca birlikte ulasmak için kendi yeteneklerini de sürekli olarak gelistirmektedir. ESIM’in faaliyetleri ve yatırımları Türkiye’deki ve dünyadaki pazar ile firmanızın ihtiyaçları ve ticari hedefleri dogrultusunda planlanmaktadır.

Ürün Testleri

Üretim sürecinin iyilestirilmesi ve ürünlerinizin kalitesinin arttırılması ve kullanıcıya yönelik risklerin ortadan kaldırılması, isinizi ve yatırımınızı nasıl etkiler?
Sorunsuz bir ürün üretmis olmak, isinize nasıl bir kâr saglar?
Ürününüzü, kullanıcının gözünde degerli kılan ve sürdürülebilir satısı saglayan güce sahip olmak ister misiniz?
Ürünlerinizi dünyanın dört bir yanına satmak ister misiniz?

ESIM, ürünleriniz ile ilgili test, belgelendirme ve teknik destek hizmeti sunuyor. Henüz tasarım asamasındayken ürün prototiplerinizin standartlara uygun olup olmadıgını ESIM labratuvarlarında test edebilir, hedeflerinize en güvenilir yol arkadası ile yürüyebilirsiniz.

ESİM ile “iyi işler”

Ürünlerinizin tasarım ve test asamasında ESIM yanınızdaysa, prototip sürecinden baslamak üzere isleriniz iyi gider ve hedefinize uzanan yolda bütün süreçler iyi isler.
• Üretim süreçlerini ve ürün kalitesini optimize etmek
• Maliyetleri kontrol altında tutmak
• Isinizin güvenligini ve sürdürülebilirligini güvence altına almak
• Hedeflerinize ulasmak

Yerinde Test

Ürünleriniz üretim tesislerinizde de test edilebilir.